Tom handlekurv

ENGENIUS SFP Module 1.25G SMF

Forsiden / DRN Data / Kommunikasjon / Nettverkstilbehør / ENGENIUS SFP Module 1.25G SMF
Du må logge inn for å handle/se priser.
ENGENIUS SFP Module 1.25G SMF (SFP2213-10)

ENGENIUS SFP Module 1.25G SMF

Varenr.:
SFP2213-10
EAN:
4713361931987
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
Beskrivelse

EnGenius SFP2213-10. Maksimal dataoverføringshastighet: 1250 Mbit/s, Type grensesnitt: SFP, Fiberoptisk kontakt: LC. Produktfarge: Blå, Sølv. Maksimum spenning: 3,45 V, Strøm (maks.): 0,16 A. Bredde: 13,7 mm, Dybde: 56,6 mm, Høyde: 12,4 mm. Antall inkluderte produkter: 1 stykker

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.